Bir Arap yelkenlisi cruise turuna ne Eğlenceli fazlası?

Dünya çapında yeni yerlere seyahat sadece peyzaj güzelliği zevk veya tarihi anıtın önünde fotoğraf çekmek ile ilgili değildir. Egzotik yemekleri tatma size eksiksiz yolculuk yapmanız ziyaret hangi. Abu Dabi olduğunda, pahalı büfe için gitmek zorunda, tarafların çeşitli görev yaptı. Yat yelken ve sulu yemeğin tam bir tabak zevk hoş bir deneyim olacaktır. Tatlı güzel nehir ve iyi aydınlatılmış-up modern bir bina ona daha fazla değer katacak.

Arap yelkenlisi akşam yolculuk için yolculukları 7 edinilebilir: 30-8: yanı kapınıza bir tesis bulunmaktadır 30 saatleri: 12:00 10 kadar: 00-10. Yaklaşık 3 saat eski şehir, parklar ve diğer yerlerde harcamak alırsınız.


Dennis Jarvis – 2012

Bir günlük gezi sonra, doğal olarak rahatlamak ve büyük bir şekilde akşam eğlenmek için mutlu olacak. O çok zorlu olduğundan, önceden rezerve etmek her zaman daha iyidir. En önemli ve kaliteli zaman geçirmek akılda şeyler tutun. Kesinlikle hayatında bu gün daha yapmak isteyecektir.

Her zaman Dubai ilginç mekanlara biri olan için hayatta bir kere ziyaret etmek için bir rüyaydı. Ana turizm bir güzel görünümü bu tekrar ve tekrar bu kenti ziyaret için teşvik edecektir. Karin seyahat ve turizm Altariq iyi bir yazar ve onun yazıları, o ziyaret etmek için en iyi ve uygun yerlere turistlere yardımcı olmak için çalıştı. Şimdi Dubai ve inanılmaz güzelliği odaklanmıştır.

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *